Author - Andrzej Maciejewski

1
Inspirujący Liderzy i Liderki
2
4 Sposoby na radzenie sobie z krytyką
3
Jak Pracować nad swoimi słabościami. Podcast.
4
Mentalność ofiary
5
Wejdź w cudze buty.

Inspirujący Liderzy i Liderki

Zapraszam do obejrzenia wywiadu z wyjątkową osobą. Moim gościem jest Magdalena Pawłowska

Kiedy myślimy o liderach, to bardzo często przychodzi nam do głowy ktoś, kto osiągnął wiele i stoi na czele ogromnej organizacji.

Usłyszałem kiedyś, że jestem liderem. Prawdziwe przywództwo zaczyna się od Ciebie. Jeżeli chcesz osiągnąć sukces w biznesie i życiu osobistym musisz być liderem. Musisz uwierzyć w swój potencjał i ciągle go rozwijać.

Pomyślałem- ja lider? Nie mam jeszcze wielich osiągnięć, nie stoję na czele dużej grupy ludzi. Często tak myślimy, Tymczasem zacząć musimy od siebie.

Nadszedł trudny czas. Liderzy wiedzą jak sobie radzić bez względu na sytuację. Spoglądam na ludzi, którzy osiągnęli sukces. Oni sobie radzą. Mają swoją strategię, swój system.

Zaprosilem kilka osób, które sukces osiągają. Opowiedzieli mi o tym i dzielę sie tą wiedzą z Wami.

Dla tych, którzy jeszcze nie znają Magdy, a zapewniam, że warto ją znać 🙂 t#1 ekspert kursów online w Polsce, przedsiębiorca, autorka #1 bestsellera „Jedna kampania do wolności” nominowanej w TOP10 najlepszych biznesowych książek 2018 wg. ECONOMICUS. Host podcastu Marketing MasterClass (ponad 180.000 pobrań). TOP10 Twórca Roku 2019 w Kategorii Firmowe i Finansowe. Twórca największego w Polsce biznesowego szkolenia o kursach online Kampania WOW.

Rozmowa z taką Liderką to niezwykła inspiracja i ogromna wartość. Czuję się zaszczycony. Mogłaby trwać wiele godzin. Obejrzyj koniecznie i dowiedz się od Kobiety Sukcesu:

✅Czym jest Przywództwo?

✅Dlaczego wszyscy jesteśmy liderami

✅Jak inspirować siebie i innych

✅Co ma wspólnego żyrafa ze spojrzeniem na biznes i przywództwo

✅ Jak działać i trzymać dyscyplinę 💪

✅I wiele innych, które pomogą Ci w byciu liderem dla siebie i dla innych

4 Sposoby na radzenie sobie z krytyką

Jest jeden sposób na to, żeby nie być poddawany krytyce- on naprawdę istnieje. Nikt nie będzie Cię krytykował jeżeli będziesz robił nic, nie będziesz nic mówił i będziesz nikim. Krytyka jest kosztem rozwoju. Jeżeli coś robisz to jesteś narażony na krytykę. W szczególności jak jesteś liderem- ludzie będą interesowali się tymi, którzy są na przedzie.[…]

Read More

Mentalność ofiary

Dlaczego jemu/jej się udało, a mnie nie? Dlaczego on/ona mają szczęście? Dlaczego ja? Myślisz tak czasem? To co naprawdę wzmacnia to stwierdzenie: mogę sprawić, że to się uda.To co naprawdę dołuje to stwierdzenie: nie jestem w stanie sprawić, że coś się zmieni.Pierwsze jest stwierdzeniem kogoś o właściwym nastawieniem. Drugie kogoś o mentalności ofiary. Jeżeli chcesz[…]

Read More

Wejdź w cudze buty.

CZY WARTO “WCHODZIĆ W CZYJEŚ BUTY”? Wejdź w cudze buty. Poczuj się w czyjejś skórze. Tyle mówi się o tym, że trzeba wczuć się w drugiego człowieka, być empatycznym. To jedna z najważniejszych rzeczy w relacjach międzyludzkich. Rzecz w tym, aby doprowadzać rzeczy do końca razem z innymi ludźmi i za ich sprawą. Żeby to[…]

Read More